Сайт працює в тестовому режимі

Щодо пропозиції добровільного об’єднання Гореницької територіальної громади

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

          Виконавчий комітет Гореницької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області інформує, що пропозиція ініціювання добровільного об’єднання Гореницької територіальної громади, викладена в протоколі проведення загальних зборів громади с. Гореничі, с. Стоянка, с. Лука та с. Гнатівка від 22.06.2019 року 17 год.20 хв., копію якого надано до Гореницької сільської ради 24.06.2019 року, буде внесена в порядок денний і розглянута на черговій сесії Гореницької сільської ради відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування України», «Про добровільне об’єднання територіальних громад».  

        Доводимо до відома громади, що загальні збори громадян за місцем проживання  є складовою частиною місцевого самоврядування і важливою формою безпосередньої участі населення (членів громади) у вирішенні питань, віднесених до відання місцевого самоврядування.

         Порядок проведення загальних зборів громадян за місцем проживання визначено ст.8 Законом України «Про місцеве самоврядування України» та Постановою Верховної Ради України «3748 від 17.12.1993р. «Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні».      

        З повагою,

         виконавчий комітет

         Гореницької сільської ради

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="179" title="Обратный звонок"]