Сайт працює в тестовому режимі

Щирі вітання з нагоди дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Багата талантами  Київщина, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та майстри народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси.

Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож сьогодні ми приносимо слова  вдячності людям, що своєю невтомною працею бережуть культуру і традиції нашого краю:  працівникам Будинку культури села Гореничі, працівникам клубу села Лука, Гореницькому філіалу Шпитьківської школи мистецтв, нашим бібліотекарям, учасникам аматорських фольклорних та танцювальних колективів.

Бажаємо Вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

Виконавчий комітет

Гореницької сільської ради

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="179" title="Обратный звонок"]