Сайт працює в тестовому режимі

Депутатський склад

Депутатський склад  Гореницької сільської ради VII-скликання

№ округу Прізвище, ім’я,

по батькові

Територія округа

СЕЛО ГОРЕНИЧІ

1 Ратошнюк Михайло Віталійович

 

 

 Вулиці:

Соборна з №1 по № 27, Щорса, Польова, Паторжинського, Стрілецька, Володимирська, Академічна, Березова, Бігова, Верховинна, Відпочинку, Військова, Вільна, Вільхова, Інженерна, Літня, Молодіжна, Мрії, Окружна, Піщана, Промислова, Проектна, Снайпера, Соснова, Столична

Провулки:

Мрії, Танковий, вул..

2 Ратошнюк Григорій Віталійович Вулиці:

Нова з№1 по № 10-А, Леніна з №28 по № 93, Космонавтів, Крутогірна, Весняна, Михайла Коцюбинського, Квіткова

3 Удовенко Анатолій Іванович  Вулиці:

Нова з №11 до кінця,  Івана Франка

4 Федоренко Тетяна Миколаївна Вулиця:

Соборна з №93 до №199.

5 Василевська Валентина Василівна

 

Вулиці:

Соборна з №200  до гаража, Бородавки, Воронкова, Гагаріна, Теплична, В.А.Сологуба, Будівельна, Лесі Українки, Фермерська, Підгірна.

6 Шостак Володимир Миколайович

 

Вулиці:

Садова, Маліновського, Яблунева, Верхній Вал, Депутатська, Дружби, Західна, Зоряна, Максима Рильського, Травнева, Туполєва, Лісна, В.Вавілова, Салютна, В.Симоненка, В.А.Головка, Павла Тичина, А.Малишка, Матросова, М.Вовчка

Провулки:

Гарматний, Західний, Травневий, М.Рильського

7 Свириденко Григорій Леонідович Вулиця: Садова, № 4-А, № 6-А, № 8-А,

№ 10-А

8 Рудь Ольга Петрівна

 

Вулиця: Гайдая, № 10, № 12, № 14
9 Пузько Валентина Володимирівна Вулиця:

Гайдая, № 5, № 6, № 8

10 Яременко Олександр Миколайович Вулиці:

Цвіткової, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8,

Гайдая, №№ 1, 2, 3, 4

11 Серединський Валентин Віталійович Вулиця:

Петровського

12 Астафєв Віктор Євгенович

 

Вулиці:

Глібова, Гоголя, Висоцького, Балістична, Ватутіна, Київська, Щаслива, Північну, Південна, Петрушківська, Центральна, Незалежності, Б.Хмельницького, Підлісна, Маршала Жукова, Івана Кочерги, Відпочинку,

Провулки:

Березовий, Вишневий, Глібова, Каштановий, Садовий, Сонячний, Яблуневий, Шевченка

13 Проскуряков Іван Васильович Вулиці:

Шевченка, Лермонтова, провулок Шевченка

СЕЛО СТОЯНКА

14 Грибельний Микола Антонович

 

Вулиці:

Лісна, Лугова, Східна, Осіння

15 Мишута Юрій Анатолійович Вулиці:

Дачна, Лесі Українки, Пушкіна, Незалежності, Польова, Приозерна, Меліораторів, Ірпінська, Київська, Павла Тичини, Бальзака

Провулок:

Шевченка

16 Рудий Анатолій Анатолійович

 

Вулиція:

21 км Житомирського шосе

СЕЛО ГНАТІВКА

17 Лащевський Сергій Олександрович Вулиці:

Старо-Житомирська, Заводська, Шевченка

 

18 Парушка Віктор Михайлович

 

Вулиці:

Київська, Північна, Меліораторів

СЕЛО ЛУКА

19 Куріненко Ганна Анатолійовна Вулиця:

Леніна

 

20 Фесенко Євген Васильович

 

Вулиці:

Карла Маркса, Пушкіна,

Шевченка з № 1 по №  12-А

21 Фесенко Ігор Михайлович Вулиця:

Шевченка з № 13 по № 55-А

22 Герасименко Микола Васильович

 

Вулиці:

Лесі Українки, Вавілова, Центральна, Теплична, Польова

 

[contact-form-7 id="179" title="Обратный звонок"]