Сайт працює в тестовому режимі

Зустріч в GIZ

VIDEO0378_0000013815

12 серпня 2016 року відбулась чергова зустріч сільського голови Ратошнюка С.В. з керівництвом німецької компанії GIZ та відповідальними працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Зустріч проходила в офісі компанії GIZ та була присвячена подальшому зближенню та обговоренню позицій всіх сторін стосовно реалізації на території Гореницької громади пілотного проекту з організації Центру безпеки.

Центр безпеки передбачає створення на території громади об»єкту, який має бути еталоном для інших громад всієї України, а саме :

  • Створення пожежного депо на один пожежний автомобіль
  • Створення цілодобової диспетчерської служби, куди має надходити інформація як по протипожежним заходам, так і по громадському порядку тощо
  • Створення відповідного підрозділу поліції
  • Створення відділу швидкої медичної допомоги з відповідно оснащеним автомобілем

В складі делегації Гореницької сільської ради були також Крючков О.В. – спеціаліст по будівництву та розвитку інфраструктури та Панченко В.А. – громадський діяч і активний учасник реалізації даного проекту. В цей раз на зустріч запрошувались також декілька депутатів Гореницької сільської ради, а саме Лащевський С.О., Свириденко Г.Л., Рудий А.А., Астаф»єв В.Є. Нажаль на зустріч прибув лише Астаф»єв В.Є.
Німецькі партнери зробили презентацію своєї компанії та продемонстрували реалізовані в Україні проекти, після чого сторони обмінялися думками, планами та намітили терміни подальших спільних кроків.
Було також домовлено про можливість відвідати в Німеччині на пропозицію німецької сторони одну з громад, де такий центр безпеки функціонує успішно багато років.

[contact-form-7 id="179" title="Обратный звонок"]